Kdo na značce pracuje?

IMG_6793

Leona

Zakladatelka, miluje módu a design, cestování, toulání přírodou a svého psa. Se značkou Minile si splnila dětský sen. I když k němu vedla cesta oklikou přes stavební fakultu ČVUT, stále se jej držela a rozvíjela jej, oblečení díky tomu nosíte už od roku 2016.

IMG_4815-2 (2)

Edita

Naše technoložka, která se s pečlivostí chirurga se věnuje kompletaci střihů a tomu, aby každý kousek seděl tak, jak má. Volný čas ráda věnuje cestování, dlouhým procházkám s pejskem a koncem léta si nenechá ujít vinobranní na jižní Moravě

IMG_9544

Linda

Linda vystudovala ilustraci a zároveň si buduje svou vlastní značku s jejími keramickými výtvory. V obchodě se s ní potkáte párkrát v týdnu, kde vám moc ráda poradí s výběrem oblečení osobně po telefonu i po emailu.

IMG_2982

Kristýna

Při otevíračce se Kristýna zamilovala do našeho obchodu a tak jsme si plácly. Střídá se s holkama za pokladnou a vybere vám ten nejlepší kousek, který vám bude slušet a taky vám povypráví o všech možných materiálech. Kristýna totiž vystudovala oděvní design na Umprum a také navrhuje svoje vlastní oblečení pod značkou Lovas.

NÁŠ KAMENNÝ OBCHOD

 Obchod MINILE
Šimáčkova 17 – vchod z ulice Janovského
Praha 7, 17000

Otevírací doba:
PO – PÁ 13 – 18 hod.

NÁŠ KAMENNÝ OBCHOD

 Obchod MINILE
Šimáčkova 17 – vchod z ulice Janovského
Praha 7, 17000

Otevírací doba:
PO – PÁ 13 – 19 hod.

SO 10 – 16 hod.

Minile

Newsletter

Přihlašte se k newsletteru, aby vám neunikly žádné novinky a akce, které chystáme. Slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku moc často.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU