Kdo na značce pracuje?

IMG_6546

Leona

Zakladatelka, miluje módu a design, cestování, toulání přírodou a svého psa. Se značkou Minile si splnila dětský sen. I když k němu vedla cesta oklikou přes stavební fakultu ČVUT, stále se jej držela a rozvíjela jej, oblečení díky tomu nosíte už přes šest let.

IMG_4815-2 (2)

Edita

Naše technoložka, která se s pečlivostí chirurga se věnuje kompletaci střihů a tomu, aby každý kousek seděl tak, jak má. Volný čas ráda věnuje cestování, dlouhým procházkám s pejskem a koncem léta si nenechá ujít vinobranní na jižní Moravě

DSC_3886

Honza

Osobní Minile fotograf, který zachytí perfektně každý detail oblečení, ale také národní sbírku plakátů v Uměleckoprůmyslovém muzeu, umí taky krásně dlouze vyprávět o historii a umění. Honza se s naším programátorem Michalem stará i o nezbytné eshopové záležitosti a ladí vše k dokonalosti.

IMG_7765

Eva

Eva je talent všeho druhu, vystudovala hru na tubu, zpívá v kapele a kromě našeho letenského obchůdku ji můžete potkat i na prknech divadel. Ochotně vám poradí s výběrem oblečení osobně i po telefonu.

NAVŠTIVTE NÁS
V NAŠEM OBCHODĚ

 Obchod MINILE
Malířská 9
Praha 7, 17000

Otvírací doba:
PO-PÁ 13-18hod.

Minile

Newsletter

Přihlašte se k newsletteru, aby vám neunikly žádné novinky a akce, které chystáme. Slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku moc často.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU