Kdo na značce pracuje?

DSC07962

Leona

Zakladatelka, miluje módu a design, cestování, toulání přírodou a svého psa. Se značkou Minile si splnila dětský sen. I když k němu vedla cesta oklikou přes stavební fakultu ČVUT, stále se jej držela a rozvíjela jej, oblečení díky tomu nosíte už od roku 2016.

IMG_8761-2

Edita

Naše technoložka, která se s pečlivostí chirurga se věnuje kompletaci střihů a tomu, aby každý kousek seděl tak, jak má. Volný čas ráda věnuje cestování, dlouhým procházkám s pejskem a koncem léta si nenechá ujít vinobranní na jižní Moravě

DSC08169

Linda

V obchodě se s ní potkáte většinu dnů v týdnu, kde vám moc ráda poradí s výběrem oblečení osobně, po telefonu i po emailu. Linda vystudovala ilustraci na pražské UMPRUM, věnuje se volné tvorbě a keramice.

IMG_2982

Kristýna

Při otevíračce se Kristýna zamilovala do našeho obchodu a tak jsme si plácly. Střídá se s holkama za pokladnou a vybere vám ten nejlepší kousek, který vám bude slušet a taky vám povypráví o všech možných materiálech. Kristýna totiž vystudovala oděvní design na UMPRUM a také navrhuje svoje vlastní oblečení pod značkou Lovas.

NÁŠ KAMENNÝ OBCHOD

 Obchod MINILE
Šimáčkova 17 – vchod z ulice Janovského
Praha 7, 17000

Otevírací doba:
PO – PÁ 13 – 18 hod.

NÁŠ KAMENNÝ OBCHOD

 Obchod MINILE
Šimáčkova 17 – vchod z ulice Janovského
Praha 7, 17000

Otevírací doba:
PO – PÁ 13 – 19 hod.

SO 10 – 16 hod.

Minile

Newsletter

Přihlašte se k newsletteru, aby vám neunikly žádné novinky a akce, které chystáme. Slibujeme, že vám nebudeme spamovat schránku moc často.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU