Hledá se nová posila

Sháníte práci na půl úvazek a rádi byste pracovali v malém obchodě na Praze 7?
Jste komunikativní, flexibilní, důslední a spolehliví? Třeba hledáme právě vás!

Pošlete nám váš životopis!

Koho hledáme?

Místo pracoviště: Minile – Malířská 9, Praha 7, Letná

Pracovní poměr: práce na celý úvazek/půl úvazek

Smluvní vztah: práce na živnostenský list/ičo

Jazyky: čeština, angličtina (konverzační)

Nástup možný zhruba od července.

Do svého malého obchodu na Letné hledám nové členy/člena do týmu pro dlouhodobou (!) spolupráci, kteří by se starali o komunikaci se zákazníky, o celkový chod obchodu, správu zboží v e-shopu, odesílání objednávek a výrobu šperků z pryskyřice. Nová posila by chodila do obchodu buď každý všední den při plném úvazku nebo 2-3 dny v týdnu dle domluvy na úvazek poloviční od 11-19hod. Směny se budou domlouvat flexibilně.

Co požadujeme:
komunikace se zákazníky, pomoc s výběrem oblečení
dovednosti: MS Excel, Word, Facebook, Instagram
organizační a komunikační schopnosti
samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost
požadujeme znalost češtiny a hovorovou angličtinu
zkušenost s WordPress, Photoshop, MacOS, či práce s běžnými databázovými softwary vítána
časová flexibilita, ochota fotit a natáčet videa z obchodu, odolnost vůči stresu, manuální zručnost

Co nabízíme:
práci v rozvíjející se módní značce
motivující finanční ohodnocení
zaměstnanecké slevy
flexibilní domluvu
možnost kreativně se zapojit do prezentace značky
pomoc s akcemi a eventy

Náplň práce:
komunikace se zákazníky
zpracovávání objednávek
příprava oblečení
výroba šperků z pryskyřice – stříhání a lepení motivů do lůžek, zalévání pryskyřicí a kompletování šperků
správa produktů na eshopu
péče o obchod

Zaujala vás práce pro Minile? Napište mi!

Minile je jako moje dítě a tak hledám do obchodu někoho, koho bude bavit s bude o něj pečovat stejně jako já. Proč bych si měla vybrat ke mě do obchodu právě Vás? Napište mi pár informací o Vás a taky časové možnosti. Přiložte i fotku a životopis.

(povolená velikost přílohy 10MB, povolené formáty: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png, gif)