Asistentka prodeje

Sháníte práci na půl úvazek a rádi byste pracovali v obchodě s oblečením na Praze 7?
Jste komunikativní, flexibilní, důslední a spolehliví? Třeba hledáme právě vás!

Pošlete nám životopis!

Informace o práci

Místo pracoviště: Minile – Šimáčkova 17, Praha 7, Letná

Pozice: Asistentka prodeje

Pracovní poměr: práce na 2 – 3 dny v týdnu (někdy i soboty) dle domluvy

Smluvní vztah: práce na živnostenský list / DPP

Jazyky: čeština, angličtina (konverzační)

Nástup je možný od září 2023!

Do obchodu na Letné hledám nového člena do týmu pro dlouhodobou spolupráci. Náplní práce je: prodej v obchodě, veškerá komunikace se zákazníky, péče o celkový chod a vzhled obchodu, balení a odesílání objednávek. Práce by byla cca na 2 – 3 dny v týdnu od 10:30 – 18 hodin, někdy i soboty 9:30 – 16 hodin, které by byly za příplatek. Směny se budou domlouvat flexibilně dle vašich možností.

Co požadujeme:
komunikace se zákazníky, pomoc s výběrem oblečení
dovednosti: MS Excel, Word, Facebook, Instagram
organizační a komunikační schopnosti
samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost
požadujeme znalost češtiny a hovorovou angličtinu
zkušenost s WordPress, Photoshop, MacOS, či práce s běžnými databázovými softwary vítána
časová flexibilita, ochota fotit a natáčet videa z obchodu, odolnost vůči stresu, manuální zručnost

Co nabízíme:
práci v rozvíjející se módní značce
motivující finanční ohodnocení
zaměstnanecké slevy
flexibilní domluvu
možnost kreativně se zapojit do prezentace značky

Náplň práce:

prodej v obchodě
komunikace se zákazníky
zpracovávání objednávek
příprava oblečení k prodeji
správa produktů na eshopu
příprava a péče o obchod

Zaujala vás práce pro Minile? Napište mi!

Minile je jako moje dítě a tak hledám do obchodu někoho, koho bude bavit s bude o něj pečovat stejně jako já. Proč bych si měla vybrat ke mě do obchodu právě Vás? Napište mi pár informací o Vás a taky časové možnosti. Přiložte i fotku a životopis.

    (povolená velikost přílohy 10MB, povolené formáty: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png, gif)